Vir: SNPortal.si

sreda, 24. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 14 dnevi
AEK je v 33. krogu grške Superlige gostil Panathinaikos. AEK je na grškem derbiju zgornjega dela lestvice slavil s kar 3:0. Za domačo zasedbo je dvakrat zadel Eliasson, en zadetek pa je dosegel Ponce. Adam Gnezda Čerin je odigral celotno tekmo, Šporar je v igro prišel v 46. minuti srečanja, Verbič pa v 64. minuti. … The post Boleč in usoden poraz Panathinaikosa? appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 15 dnevi
V slovenskem pokalnem tekmovanju preostale štiri udeležence čaka hud boj za finalno vstopnico. Prva odločitev bo padla že nocoj v Novi Gorici, kjer je na sporedu drugoligaški obračun. Tretjič v zgodovini tekmovanja se bo pripetilo, da v finalu ne bo igral prvoligaš. Prvemu je leta 2002 to uspelo Aluminiju, nazadnje pred štirimi leti Nafti. Odgovor … The post Gorica petič ali Beltinci prvič? appeared first on Slovenski nogometni portal .

torek, 23. april

Slovenski reprezentančni napadalec Žan Vipotnik je po dveh mesecih ponovno zablestel v dresu Bordeauxa. Konjičan je prispeval pomemben delež ob dvanajsti zmagi žirondincev v sezoni. Vipotnik je nazadnje v francoski Ligue 2 zabil 24. februarja na domačem terenu proti Guingampu. Za prekinitev dvomesečnega strelskega posta si je 22-letnik izbral Dunkerque, in to je storil na … The post Vipotnik z izjemnim zadetkom prekinil strelski post (VIDEO) appeared first on Slovenski nogometni portal .
Evropska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. junijem in 14. julijem na prihajajočem prvenstvu stare celine. Na Euru bo ponovno sodniške predstavnike imela tudi Slovenija. Slavko Vinčić bo s svojo ekipo vnovič skrbel za deljenje pravice na obračunih najboljših evropskih reprezentanc. To bo za 44-letnega Mariborčana tretje prvenstvo stare … The post V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 22. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 16 dnevi
Alaves je v 32. krogu španske LaLige gostil Atletico iz Madrida. Madridčani so na gostovanju, presenetljivo, ostali praznih rok. Alaves je zmagal z 2:0. Po izpadu v ligi prvakov, so Oblak in soigralci včeraj doživeli nov poraz. Tokrat so izgubili v španskem prvenstvu. Jan Oblak je moral dvakrat po žogo v svojo mrežo. Za Alaves … The post Boleč poraz Atletica appeared first on Slovenski nogometni portal .
Koper je v 32. krogu Prve lige Telemach gostil ljubljanski Bravo. Tekma v Kopru se je končala z neodločenim izidom 0:0. V prvem polčasu sta mreži obeh ekip mirovali. Tudi v drugem polčasu, kljub številnim menjavam obeh strategov, zadetkov ni bilo. Orbanić in Koprivec sta mrežo ohranila nedotaknjeno, posledično je sledila delitev točk. Ekipi sta … The post Brez zmagovalca v Kopru appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 21. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 17 dnevi
Celjani so danes, ob 17.30 uri, v sklopu 32. kroga Prve lige Telemach, gostili ekipo Domžal. Domžalčani so proti vodilni ekipi prvenstva vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:2. V prvem polčasu je za vodstvo domače zasedbe poskrbel Matko, ki je bil natančen v 20. minuti. V nadaljevanju prvega polčasa zadetkov ni bilo več. V 53. … The post Grofje pred pomembnim obračunom ostali brez točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Lamia je danes, v 32. krogu grške Superlige, gostila Panathinaikos. Grški velikan je vknjižil zmago s kar 5:0 in domov odnesel tri točke. Ob visoki zmagi se je med strelce vpisal tudi Benjamin Verbič. 30-letni slovenski krilni napadalec je zadel takoj ob vstopu v igro. V 21. minuti je zamenjal poškodovanega Bernarda, le dve minuti … The post Verbič napoveduje dobro strelsko formo appeared first on Slovenski nogometni portal .
Le Havre je danes, v 30. krogu francoske Ligue 1, gostil Metz. Gostje so se veselili minimalne zmage z 1:0. Elsnerjevi varovanci so na zadnjih petih tekmah doživeli kar štiri poraze. Le Havre je po današnjem porazu na šestnajstem mestu, ki vodi v nižji rang tekmovanja. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. V drugem polčasu … The post Le Havre v bitki za obstanek appeared first on Slovenski nogometni portal .
Maribor je danes, ob 15.00 uri, v 32. krogu Prve lige Telemach gostil Rogaško. Vijoličasti so brez težav vknjižili zmago z rezultatom 3:0 in se veselili novih treh točk. Mariborčani so na zadnjih osmih prvenstvenih tekmah zabeležili kar šest zmag ter dva remija. Maribor je v današnje srečanje krenil z odlično popotnico, po zmagi proti … The post Prepričljiva zmaga Maribora appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 20. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 18 dnevi
Verona je danes v 23. krogu italijanske Serie A gostila Udinese. Videmčani so na gostovanju ostali praznih rok, saj so izgubili z 1:0. Jaka Bijol je odigral celotno srečanje, medtem ko Sandi Lovrić, zaradi poškodbe, ne more konkurirati za nastop. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. Tudi drugi polčas je potekal podobno, vendar je … The post Udinese že štiri tekme brez zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Fužinar je danes v 26. krogu 2. SNL gostil Gorico. Novogoričani so vknjižili pomembno zmago v gosteh. Gorica se je veselila zmage z 2:0, ki jim je prinesla skok na drugo mesto. Za vodstvo Gorice je že v 1. minuti zadel Jalinous. Tik pred zaključkom tekme je končni rezultat potrdil Krstić. Gorica je neporažena vse … The post Pomembna zmaga Gorice appeared first on Slovenski nogometni portal .
Bilje so v 26. krogu 2. SNL gostile Nafto. Gostje so na gostovanju zmagali z rezultatom 2:1. Nafta je tekmi, ki se je pričela ob 17.00 uri, vknjižila pomembne tri točke. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Tudi v prvem delu drugega polčasa se mreži nista zatresli. Za Nafto sta v polno merila Polić in … The post Nafta do pomembne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Ženska članska ekipa Eintrachta je v 19. krogu nemške Bundeslige gostila FC Nürnberg. Domača zasedba iz Frankfurta je zmagala s kar 4:1. Za končnih 4:1 je poskrbela 25-letna Lara Prašnikar. Članica slovenske izbrane vrste je strelsko formo iz reprezentančnega dresa prenesla tudi v klubski dres. Danes je v nemškem prvenstvu zadela za pomembno zmago svojega … The post Lara Prašnikar potrdila zmago Eintrachta appeared first on Slovenski nogometni portal .
Heidenheim je v 30. krogu nemške Bundeslige gostil RB Leipzig. Rdeči biki so na gostovanju zmagali z 2:1. Že na tretji zaporedni tekmi je bil med strelci 20-letni Benjamin Šeško. Slovenski osrednji napadalec je v 42. minuti poskrbel za vodstvo svoje ekipe. Dovedan je v 69. minuti izid izenačil, za zmago Leipziga pa je v … The post Benjamin Šeško na zadnjih treh tekmah vselej med strelci appeared first on Slovenski nogometni portal .
Radomlje so danes, ob 15.00 uri, v 32. krogu Prve lige Telemach gostile Muro. Črno-beli so na gostovanju zmagali z rezultatom 2:1. Za vodstvo gostov je v 7. minuti poskrbel Maroša. Korun je izid izenačil na 1:1. v 37. minuti srečanja. Za pomembne tri točke Mure je v 73. minuti zadel Čakš. Mura ima po … The post Kriza Radomelj poglobljena appeared first on Slovenski nogometni portal .
Olimpija je v 32. krogu Prve lige Telemach gostila Aluminij. Zmaji so na tekmi, ki se je pričela ob 17.30 uri, zmagali s kar 5:0. Za Olimpijo sta dvakrat zadela Durdov in Brest, en zadetek pa je dosegel tudi Agba. Gostje, kljub številnim menjavam niso uspeli zatresti domačih vrat. Vidovšek je mrežo ohranil nedotaknjeno. Olimpija … The post Petarda Olimpije proti Kidričanom appeared first on Slovenski nogometni portal .

petek, 19. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 19 dnevi
Sturm Graz je danes, ob 19.30 uri, v 27. krogu avstrijske Bundeslige, gostil SK Rapid. Domača zasedba je vknjižila pomembno zmago z rezultatom 1:0. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. V drugem polčasu je pozno, v 79 minuti za zmago Sturma poskrbel Bierith, ki se je podpisal pod edini zadetek na tekmi. Tomi Horvat … The post Sturm Graz uspešen proti Rapidu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Lanskoletni tretjeligaš Tolmin, je danes ob 17.00 uri, gostil Dravinjo. Ekipi sta na tekmi 26. kroga v 2. SNL remizirali z rezultatom 1:1. Za vodstvo domače ekipe je v 22. minuti zadel Furlan. Dravinja je ob odmoru zaostajala za en zadetek. Gostje so v 83. minuti poskrbeli za delitev točk. Za Dravinjo je zadel Kolar. … The post Brez zmagovalca v Tolminu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Triglav je v 26. krogu 2. SNL gostil Rudar. Tekma, ki se je pričela danes, ob 19.00 uri, se je končala z neodločenim izidom 1:1. Oba zadetka sta bila dosežena v prvem polčasu. Za vodstvo orlov je v 21. minuti poskrbel Momčilovski. Velenjčani so izid izenačili v 32. minuti srečanja. V drugem polčasu zadetkov ni … The post Kranjčani le do točke appeared first on Slovenski nogometni portal .