Vir: SNPortal.si

četrtek, 18. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 20 dnevi
Nogometna zveza Slovenije je predstavila drese, s katerimi bodo najboljši slovenski nogometaši junija oziroma julija v Nemčiji nastopali na evropskem prvenstvu. Slovenija bo še naprej igrala v slovenskih nacionalnih barvah; kraljujeta predvsem bela in modra, na dresu se je v obliki srca znašla tudi rdeča. Nasploh so tako barve kot tudi motiv dresov zelo podobni … The post FOTO: NZS predstavila reprezentančni dres za EURO appeared first on Slovenski nogometni portal .
Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni državni prvaki. Za edini zadetek na srečanju je v drugem polčasu poskrbel Mario Krstovski. Šestindvajsetletni napadalec iz Severne Makedonije je o zmagovalcu odločil v 57. minuti, ko je izkoristil eno redkih pravih priložnosti na srečanju. Krstovski se je po podaji iz kota … The post Domžalčani do pomembnih točk appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 17. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 21 dnevi
Olimpija je danes, ob 18.30 uri, v zaostalem 26. krogu Prve lige Telemach, gostila Maribor. Derbi slovenske klubske elite je pripadel Mariborčanom, ki so slavili z rezultatom 2:1. Vijoličasti so v ljubljanskih Stožicah uprizorili rezultatski preobrat in domov odpotovali s polnim izkupičkom treh točk. Zmaji so povedli že v 6. minuti srečanja. Za vodstvo z … The post Derbi po preobratu pripadel Mariboru appeared first on Slovenski nogometni portal .
Dortmund je na povratni tekmi v ligi prvakov gostil Atletico. Madridčani so na zahtevnem gostovanju izgubili z rezultatom 4:2, v skupnem seštevku obeh tekem 5:4. Nemška zasedba si je poleg Parižanov zagotovila preboj v polfinale tekmovanja. Jan Oblak je moral na včerajšnji tekmi kar štirikrat po žogo v svojo mrežo. Za Madridčane je zadel Correa, … The post Jan Oblak in soigralci zaključili v ligi prvakov appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 15. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 23 dnevi
Danes sta se ob 17.30 uri pomerili ekipi, ki zasedata zadnji dve mesti v elitni Prvi ligi Telemach. Aluminij je v 31. krogu Prve lige Telemach gostil Radomlje. Obračun zadnjih dveh ekip se je končal z nedoločenim izidom 1:1. Za oba kluba je bila tekma izjemno pomembna, saj gre za direktna konkurenta v boju za … The post Remi na tekmi spodnjega dela lestvice appeared first on Slovenski nogometni portal .
Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL vknjižili pomembno zmago z 2:0. Na tekmi, ki se je pričela uro kasneje je Nafta doživela boleč poraz z rezultatom 4:3, kar je še dodatno zaostrilo boj za prvo mesto na lestvici. Za Beltince je dvakrat zadel 22-letni … The post Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Lillestrom je v 3. krogu norveške Eliteserien gostil Bodo/Glimt. Gostje so zmagali s kar 5:0. Za zgodnje vodstvo je v 11. minuti poskrbel Nino Žugelj. 23-letni slovenski napadalec je odlično vstopil v sezono, saj je dvema asistencama dodal še zadetek. Nekdanji član Maribora je začel od prve minute, igro pa je zapustil v 74. minuti. … The post Žugelj v odlični formi appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 14. april

Domžale so v 31. krogu Prve lige Telemach gostile ljubljansko Olimpijo. Zmaji so na gostovanju vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:1. V prvem polčasu gledalci niso videli zadetkov. V drugem polčasu je za goste dvakrat zadel Florucz, za 3:0 pa je zadel Bristrić. V 84. minuti srečanja je bil, po prejetem drugem rumenem kartonu, izključen … The post Zmaji prepričljivo do zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 24 dnevi
Panathinaikos je v 31. krogu grške Superlige gostil Lamio. Grški velikan je vknjižil pomembno domačo zmago s 3:1. Med strelci je bil tokrat tudi slovenski reprezentančni vezist, Adam Gnezda Čerin. 24-letni slovenski vezist je v polno meril v 18. minuti srečanja. V nadaljevanju je za zeleno-bele iz Aten dvakrat zadel brazilski virtuoz Bernard. Andraž Šporar … The post Gnezda Čerin v polno za zmago appeared first on Slovenski nogometni portal .
Mura je na drugi nedeljski tekmi v 31. krogu Prve lige Telemach gostila Koper. Tekma se je končala brez zmagovalca in sicer z rezultatom 1:1. Za Muro je zadel Maroša, ki je bil natančen v zaključku prvega polčasa. Za goste se je med strelce vpisal Nkada, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. V nadaljevanju srečanja, kljub … The post Delitev točk v Murski Soboti appeared first on Slovenski nogometni portal .
Bravo je v 31. krogu Prve lige Telemach gostil Maribor. Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1. Na današnjem obračunu v Ljubljani sta se med strelce vpisala Beugre in Gidado. Omenjena strelca sta poskrbela za delitev točk. Gledalci so oba zadetka videli v prvem polčasu, v drugem polčasu pa je rezultat ostal nespremenjen. Maribor … The post Šiškarji do točke proti Mariboru appeared first on Slovenski nogometni portal .
Hartberg je v 26. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gostje so na gostovanju vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:1. 25-letni Tomi Horvat je v 9. minuti prispeval asistenco za prvi zadetek Sturma, pod katerega se je podpisal Prass. Hartberg je ob odmoru zaostajal za en zadetek. Kiteishvilli je v 63. minuti povišal vodstvo na … The post Slovenska reprezentanta poskrbela za zmago Sturma appeared first on Slovenski nogometni portal .
Le Havre je danes, ob 13.00 uri, v 29. krogu francoske Ligue 1 gostil Nantes. Elsnerjevi varovanci so doživeli minimalen poraz z 1:0.. V prvem polčasu današnjega srečanja zadetkov ni bilo. Tudi v drugem polčasu sta bili obe ekipi nenatančni, vse do zaključka tekme. Za zmago gostov je v zaključku tekme poskrbel Bamba. Luka Elsner … The post Le Havre v zaključku tekme ostal praznih rok appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 13. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 25 dnevi
ND Gorica je v 25. krogu 2. SNL gostila kranjski Triglav. Tekma se je končala z nedoločenim izidom 0:0. Novogoričani so zadnji poraz doživeli davnega 31. januarja. Vse od takrat so plavo-beli nepremagani. Gledalci so na današnji tekmi ostali prikrajšani zadetkov, saj se je tekma končala z začetnim izidom. Sledila je delitev točk. Gorica je … The post Brez zadetkov v Novi Gorici appeared first on Slovenski nogometni portal .
Atletico je v 31. krogu španske LaLige gostil Girono. Atleti so na tekmi, ki se je pričela ob 14.00 uri, zmagali s 3:1. Za Madridčane je dvakrat zadel Griezmann, enkrat pa je bil natančen Correa. Dovbik je bil edini strelec za goste. Slovenski vratar Jan Oblak, kljub dobri predstavi, ni uspel ohraniti mreže nedotaknjene. Atletico … The post Oblak in soigralci do zmage proti senzaciji sezone appeared first on Slovenski nogometni portal .
Grasshoppers je v 32. krogu švicarske Superlige gostil Lugano, katerega član je slovenski napadalec Žan Celar. Lugano je na gostovanju vknjižil pomembno zmago z 1:0. Za tri točke je v prvi vrsti poskrbel 25-letni Žan Celar, ki se je podpisal pod edini zadetek na tekmi. Za vodstvo gostujoče zasedbe je v 10. minuti poskrbel slovenski … The post Celar poskrbel za zmago Lugana appeared first on Slovenski nogometni portal .
RB Leipzig je v 29. krogu nemške Bundeslige gostil Wolfsburg. Rdeči biki so na tekmi, ki se je pričela ob 15.30 uri, zmagali z rezultatom 3:0. Med strelci je bil tudi 20-letni Benjamin Šeško. Za domače so se med strelce vpisali Olmo, Šeško in Openda. Mladi slovenski napadalec je tekmo začel od prve minute, medtem … The post Šeško ponovno med strelci appeared first on Slovenski nogometni portal .
Rogaška je v 31. krogu Prve lige Telemach gostila Celje. Grofje so na gostovanju vknjižili zmago z rezultatom 2:1. Celjani so nazadnje poraz doživeli 25. februarja, vse od takrat so ostali neporaženi. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. V drugem polčasu je dvakrat zadel Bajde, ki je bil natančen v 59. minuti in 62. minuti. … The post Celjani do tretje zaporedne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .

petek, 12. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 26 dnevi
Rudar je danes, ob 18.00 uri, gostil Bilje. Na tekmi 25. kroga v 2. SNL so slavili gostje, ki so vknjižili zmago z rezultatom 2:1. Za Bilje sta zadela Cipi in Perko. Oba sta bila natančna v prvem polčasu. Gostujoči nogometaši so drugi polčas imeli pod kontrolo. Častni zadetek za domačo zasedbo je v 89. … The post Bilje do zmage v gosteh appeared first on Slovenski nogometni portal .
Krka je v 25. krogu 2. SNL gostila Tabor Sežano. Gostje so Krko ugnali s kar 5:0. Današnja zmaga Tabor Sežane je že tretja zaporedna prvenstvena zmaga. Za vodstvo gostov je poskrbel izkušeni 31-letni Dervišević, ki je dosegel avtogol. Za povišanje vodstva na 2:0 je v 29. minuti poskrbel Keita. Gostje so ob polčasu vodili … The post Tabor Sežana poskrbela za petardo v mreži Krke appeared first on Slovenski nogometni portal .