Vir: SNPortal.si

nedelja, 7. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 42 dnevi
Bravo je v 29. krogu Prve lige Telemach gostil Domžale. Gostje so vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:1. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. V drugem polčasu pa so gledalci v Šiški videli kar štiri gole. Za Domžale je dvakrat zadel Pišek in enkrat Stuparević, medtem ko je za Bravo v 88. minuti zadel Selan. … The post Bravo doma brez točk appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 6. april

Caen je v 31. krogu francoske Ligue 2 gostil Bordeaux. Tekma, ki se je pričela ob 19.00 uri, se je končala z zmago gostov, ki so bili boljši z 1:0. Za vodstvo gostujoče ekipe je v 20. minuti poskrbel Diaz, ki je dosegel edini zadetek na tekmi. V nadaljevanju srečanja gledalci niso bili priča spremembi … The post Zmaga Vipotnika in soigralcev appeared first on Slovenski nogometni portal .
Lens je v 28. krogu francoske Ligue 1 gostil Le Havre, ki ga vodi slovenski strateg Luka Elsner. Tekma se je končala z nedoločenim izidom 1:1. Po slabšem obdobju je Le Havre ponovno vknjižil pomembno točko. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Za Le Havre je v polno meril Sabbi, ki je zadel v 78. … The post Le Havre do pomembne točke appeared first on Slovenski nogometni portal .
Mura je nocoj, ob 20.15 uri, gostila Celje. Vodilna ekipa v Prvi ligi Telemach, je kljub začetnemu zaostanku zmagala z rezultatom 3:1. Grofje so odpotovali v Celje s pomembnimi tremi točkami. Čakš je v 7. minuti zadel za vodstvo Mure. V nadaljevanju sta za preobrat poskrbela Karničnik in Vuklišević. Za končnih 3:1 je v 49. … The post Celjani ponovno do prednosti desetih točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 43 dnevi
Freiburg je v 28. krogu nemške Bundeslige gostil RB Leipzig. Rdeči biki so na gostovanju zabeležili prepričljivo zmago z rezultatom 4:1. Med strelci je bil tokrat tudi slovenski napadalec Benjamin Šeško. V prvem polčasu so gostje vodili s kar 3:0. Za RB Leipzig je dvakrat zadel Openda in enkrat Haidara. V 54. minuti je za … The post Rdeči biki do pomembne zmage v gosteh appeared first on Slovenski nogometni portal .
Radomlje so v 29. krogu Prve lige Telemach gostile Koper. Na tekmi, ki se je pričela ob 17.30 uri, ni bilo zmagovalca. Srečanje se je končalo z nedoločenim izidom 1:1. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Pozno v 76. minuti je za vodstvo gostov zadel Nkada, tik pred koncem sreča ja pa je za točko … The post Kanarčki le do točke appeared first on Slovenski nogometni portal .
Rogaška je v 29. krogu Prve lige Telemach gostila Olimpijo. Zmaji so na neugodnem gostovanju vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:2. Za Olimpijo so zadeli Florucz, Silva in Bristrić. Za Rogaško pa sta se med strelce vpisala Kregar in Korošec. Prvi polčas se je končal z nedoločenim izidom 1:1, na koncu pa so slavili Ljubljančani. … The post Pomembna zmaga Olimpije appeared first on Slovenski nogometni portal .

petek, 5. april

Slovenska ženska članska reprezentanca je danes, ob 16.30 uri, gostila reprezentanco Moldavije. Na prvi kvalifikacijski tekmi za žensko evropsko prvenstvo so slavile Slovenke. Slovenija je na prvi tekmi v skupini 2, vknjižila zmago z 2:0. Za vodstvo Slovenije je tik pred koncem prvega polčasa zadela Lara Prašnikar. V nadaljevanju drugega polčasa, natančneje v 57. minuti, … The post Slovenke kvalifikacije začele z zmago appeared first on Slovenski nogometni portal .
Aluminij je v 29. krogu Prve lige Telemach gostil Maribor. Maribor je v Kidričevem vknjižil zmago z 2:0. Za vodstvo Maribora je v 30. minuti poskrbel Jakupović. Kidričani so ob polčasu zaostajali za en zadetek. Za končnih 2:0 je v 47. minuti zadel El Soudani. Do konca tekme zadetkov ni bilo več. Maribor ima po … The post V Kidričevem slavili Mariborčani appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 44 dnevi
Salzburg je v polfinalu avstrijskega pokala gostil Sturm Graz. Gostje so vknjižili pomembno zmago z rezultatom 4:3 v gosteh in si zagotovili preboj v veliki finale, kjer se bodo pomerili z ekipo SK Rapid. Glavno ime srečanja je bil Tomi Horvat, ki se je v statistiko vpisal kar trikrat. Tomi Horvat je tekmo začel od … The post Izjemna predstava Horvata appeared first on Slovenski nogometni portal .

četrtek, 4. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 45 dnevi
Ilirija je danes, ob 15.00 uri, gostila Beltince, ki v 2. SNL zasedajo tretje mesto. Beltinci so v četrtfinalu slovenskega pokala, vknjižili pomembno zmago z rezultatom 2:1 in si s tem zagotovili preboj v polfinale. Redni del se je končal z začetnim izidom 0:0, v podaljšku pa so gledalci videli kar tri zadetke. Na koncu … The post Po zmagi Beltincev znan zadnji polfinalist appeared first on Slovenski nogometni portal .
Slovenska nogometna reprezentanca je po remiju na Malti ter zmagi nad Portugalsko na osveženi lestvici Mednarodne nogometne zveze (FIFA) nazadovala. Varovanci Matjaža Keka se po novem nahajajo na 57. mestu oziroma na 27. mestu med evropskimi reprezentancami. Na vrhu ostajajo Argentinci, katerim na drugem mestu sledijo Francozi. Nasprotnico Slovenije na prihajajočem evropskem prvenstvu, Anglijo, je … The post Slovenija na lestvici FIFA-e nazadovala appeared first on Slovenski nogometni portal .
Panathinaikos je včeraj, ob 20.00 uri, gostil AEK. Veliki grški derbi dveh velikanov, v 29. krogu grške Superlige, je pripadel domači zasedbi, katere člani so trije varovanci Matjaža Keka. Panathianikos je vknjižil pomembno zmago z rezultatom 2:1. Za zeleno-bele sta v polno merila Bakasetas in Ioannidis. Edini zadetek za goste je v 5. minuti dosegel … The post Panathinaikos do prestižne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Fenerbahçe je včeraj, ob 19.30 uri, gostil Adano Demirspor. Miha Zajc in soigralci so vknjižili pomembno zmago na domačem terenu z rezultatom 4:2. 29-letni slovenski reprezentant je tekmo začel od prve minute in odigral celotno srečanje. Med strelce ali asistente se ni vpisal, kljub temu pa je uprizoril dobro igro. Za Fenerbahçe so zadeli Djiku, … The post Fenerbahçe ohranja stik z vrhom lestvice appeared first on Slovenski nogometni portal .
Naši južni sosedje so dobili odgovor, katera kluba se bosta v velikem finalu hrvaškega pokala pomerila za prestižno lovoriko. Obračun bo slovensko obarvan, saj se bosta za t. i. Rabuzinovo sonce udarila Rijeka in Dinamo. Rijeka v letošnji sezoni po nekoliko slabšem začetku še naprej nadaljuje z odličnimi predstavami. Moštvo s Kvarnerja je po 28. … The post VIDEO: Nekdanji trener Maribora bežal pred besnimi navijači appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 3. april

Koper je nocoj, ob 20.00 uri, gostil Muro. Druga sredina tekma četrtfinala slovenskega pokala se je po rednem delu končala z 1:1. Mura je slavila po enajstmetrovkah, kar pomeni, da so črno-beli tretja ekipa v polfinalu. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Kanarčki so, po golu Omladiča v 77. minuti, povedli z 1:0. V 84. … The post Mura po enajstmetrovkah do polfinala appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 46 dnevi
Gorica je danes, ob 17.00 uri, gostila Radomlje. Novogoričani so v četrtfinalu pokala vknjižili pomembno zmago z rezultatom 4:1. Gorica se je z današnjo zmago uvrstila v polfinale slovenskega pokala. Za Gorico so se med strelce vpisali Kadrić, ki je zadel dvakrat, Marjanac in Baruca. Edini zadetek je za Radomlje dosegel Kukovec, ki je zadel … The post Gorica do pomembne zmage v pokalu appeared first on Slovenski nogometni portal .
V hospitality prostorih Ljudskega vrta je bil predstavljen nov humanitarni projekt, ki je nastal v sodelovanju z NK Maribor in družbo Mastercard. Akcija “Zasluženo odsluženo” bo številnim podpornikov štajerskega prvoligaša omogočila nakup zbirateljskih dresov. Kolekcija oblačil je sestavljena iz avtentičnih dresov iz preteklosti. Gre za številne drese, v katerih so nogometaši Maribora spisali velike zmage … The post FOTO: Akcija Zasluženo odsluženo, novo poglavje vijol’čne humanitarnosti appeared first on Slovenski nogometni portal .
Slovenska dekliška mladinska reprezentanca je na uvodu v kvalifikacijski turnir za uvrstitev na evropsko prvenstvo doživela poraz proti Španiji. Aktualne evropske prvakinje so v Radencih slavile s 5:0. Španke so na evropskem prvenstvu slavile na zadnjih dveh zaključnih turnirjih, štirikrat so bile uspešne na zadnjih petih. Vse drugo kot njihova osvojitev prvega mesta na kvalifikacijskem … The post Aktualne evropske prvakinje previsoka ovira za mlade Slovenke appeared first on Slovenski nogometni portal .
Gaziantep je v 31. krogu turške Super Lig gostil Alanyospor. Jure Balkovec in soigralci so na gostovanju vknjižili pomembne tri točke. Alanyaspor je zmagala z rezultatom 3:0. Slovenski bočni branilec je tudi tokrat tekmo začel od prve minute, na terenu pa je preživel dobrih 79 minut. Za goste je dvakrat zadel Koka, pod en zadetek … The post Alanyaspor nadaljuje s pozitivnim nizom zmag v prvenstvu appeared first on Slovenski nogometni portal .