Jutranja SlabostPozdravljeni,
Sem v 5 tednu in 6 dan nosecnostizanima me začela se je pojavljat slabost, neprestano oz krci v maternici kot pri menstruaciji, bruhala sem samo enkrat.
Zanima me če ima katera nasvet kako oblažim slabost, da bo lazje do drugega trimesečja
Hvala