Mestna občina Maribor in Javno podjetje Marprom sta predstavila novo generacijo električnih vozil, ki bodo v prihodnjih dneh zapeljala na mariborske ulice. Gre za pomembno pridobitev v procesu elektrifikacije mestnega potniškega prometa, s katero Maribor nadaljuje preobrazbo v sodobno, okolju prijazno in uporabnikom prijazno mesto. Marprom je ob tej priložnosti predstavil novo generacijo električnih vozil, […] The post FOTO: Maribor pospešuje zeleno mobilnost: na ulice prihajajo novi električni avtobusi appeared first on Lokalec.si .