Tema: Na kopališču v Mariboru ostali brez denarja, policisti pozivajo k previdnosti

KronikaRegionalne novice > PodravjeLokalec.sipred 5 urami in 42 minutami
Policisti so v zadnjih dneh na kopališču na območju Maribora obravnavali tatvino denarja. Z zbranimi obvestili je bilo ugotovljeno, da je neznani storilec na območju kopališča trem obiskovalcem, ko so se kopali, ukradel denar iz denarnic, ki so jih imeli pod brisačami, poroča PU Maribor. “Vse ponovno obveščamo in opozarjamo na ustrezno zaščito lastnine in […] The post Na kopališču v Mariboru ostali brez denarja, policisti pozivajo k previdnosti appeared first on Lokalec.si .