Tema: Pošta Slovenije z dvema novima nadzornikoma

Regionalne novice > PodravjeLokalec.sipred 1 dnem in 31 minutami
Uprava Slovenskega državnega holdinga (SDH) je v imenu države kot edinega družbenika Pošte Slovenije minuli četrtek prevetrila nadzorni svet družbe. Urški Kežmah je podelila nov štiriletni mandat, namesto Barbara Cerovšek Zupančič in Barbare Nose, ki jima konec meseca poteče mandat, pa je imenovala Janeza Žlaka in Alenko Urnaut. Novi mandat Urške Kežmah je začel teči […] The post Pošta Slovenije z dvema novima nadzornikoma appeared first on Lokalec.si .