Aktualna slovenska članska državna prvakinja v namiznem tenisu Sara Tokić na evropskem prvenstvu do 21 let v romunski Cluj-Napoci nadaljuje z izjemnimi predstavami. Potem ko si je že v petek zagotovila najmanj bronasti kolajni v mešanih in ženskih dvojicah, je danes osvojila še tretjo medaljo, saj se je z uvrstitvijo v polfinale med posameznicami pridružila […]