Tema: Osamosvojitelj Bavčar: na državni proslavi imamo pač državne simbole!

SlovenijaNova24TVpred 12 urami in 34 minutami
Slika članka
Osamosvojitelj Bavčar: na državni proslavi imamo pač državne simbole!
Odločitev, da bodo na letošnji proslavi ob dnevu državnosti dovoljeni izključno slovenski simboli, je zmotila borčevske organizacije in njihove politične zaveznike, ki preko osrednjih medijev napadajo odločitev, da se iz proslave izključi simbole,...
SlovenijaDemokracijapred 15 urami in 10 minutami
Piše: Nova24tv Odločitev, da bodo na letošnji proslavi ob dnevu državnosti dovoljeni izključno slovenski simboli, je zmotila borčevske organizacije in njihove politične zaveznike, ki preko osrednjih medijev napadajo odločitev, da se iz proslave izključi simbole, od katerih se je leta 1991 Slovenija osamosvajala. “Govorimo o državni proslavi in na državnih proslavah imamo pač samo državne simbole”, […] The post Na državni proslavi imamo pač državne simbole, pravi osamosvoljitelj Bavčar appeared first on Demokracija .