Rok Kostomaj je na X zapisal: “Z izjemno inteligentnim sodelavcem sva se pred dnevi pogovarjala o feminizaciji šolstva. Tema, ki jo večina raje obide, ker je občutljiva in ker nihče noče biti tisti, ki bo rekel, da je cesar gol. Kaj to v resnici pomeni? Da v šolstvu že dolgo prevladuje ženska večina, ki ni […] The post (IZJAVA DNEVA) Rok Kostomaj: “Ko moška energija izgine, šola izgubi polovico spektra.” appeared first on Demokracija .