Rokometni klub Celje Pivovarna Laško bo že v naslednji sezoni znova igral v elitni ligi prvakov. Evropska rokometna zveza (EHF) je namreč potrdila 24 ekip, ki bodo tekmovale v razširjenem tekmovanju. Do zdaj je bilo v ligi prvakov 16 zasedb, Slovenija pa je nazadnje svojega predstavnika, in to prav Celje, tam imela v sezoni 2023/2024. […] Prispevek V Celje se vrača rokometna liga prvakov je bil objavljen na Novice.si .