Člani Turističnega društva Slovenske Konjice so včeraj pripravili zgodovinsko obarvan pohod v sklopu praznovanja 880-letnice prve pisne omembe Konjic. Pohod Po sledeh rimske ceste so v društvu snovali več mesecev, je povedal predsednik Cveto Štefanič. Veliko ur so posvetili pripravi kostumov in kulise, ki je služila za zanimivo sobotno dogajanje. Pohod so začeli v Slovenskih […] Prispevek KONJIŠKO Odšli so po sledeh rimske ceste je bil objavljen na Novice.si .