»To je tako velik projekt, da bo Slovenija bankrotirala«"O nuklearki se nameravam tudi v bodoče zelo javno in jasno izrekati. To je vprašanje obstoja te države. Materialnega obstoja. To je že danes tako evidentno zavožen projekt. To bi moralo biti vsakomur jasno. Kdor ni nor ali skorumpiran ali fahidiot, torej da je cepljen na cepljenje atomov, vidi, da je to popolnoma nevzdržen projekt, ki nima nobene prihodnosti. /.../ Država bo bankrotirala. Zaradi JEK 2.