Tema: Ni vse v denarju: V La Ligi bo igral klub, ki je v sedmih letih zapravil samo 380.000 evrov

Šport > NogometNogomaniapred 1 dnem, 6 urami in 56 minutami
V novi sezoni La Lige bo še več andaluzijskih derbijev! Betis in Sevilla sta dobila družbo v obliki 'sestrice', ki je v zadnjem desetletju zelo trpela.