Šport > Nogomet

Šport > NogometSiol.netpred 34 minutami
Slika članka
Bayer že na plus 10, Šeško po preobratu do visoke zmage
Vodilni in v tej sezoni nepremagljivi Bayer Leverkusen je na gostovanju v 24. krogu nemškega prvenstva z 2:0 premagal Köln in Bayernu pobegnil na deset točk razlike. Bavarci so namreč v uvodnem dejanju kroga gostovali pri Freiburgu in osvojili le točko (2.2). RB Leizpig z Benjaminom Šeškom je proti Bochumu od sedme minute zaostajal z 0:1, v drugem polčasu pa prišel do zmage s 4:1.
Šport > NogometSNPortal.sipred 38 minutami
V 24. krogu Prve lige Telemach je Koper na Bonifiki gostil Rogaško. Zadnja ekipa prvenstva je prišla do pomembnih treh točk. Rogaška je danes, na gostovanju, zmagala z rezultatom 2:1. Koprčani so povedli že v 2. minuti. Za kanarčke je v polno meril Timothee Nkada. V 20. minuti je sledilo izenačenje na 1:1. Za Slatničane … The post Rogaška ohranja upanje za obstanek med elito appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSiol.netpred 47 minutami
V živo: Derbi za Manchester, Liverpool se je rešil v 99. minuti
Na angleških zelenicah se nadaljuje tesen boj za naslov prvaka premier lige, saj sta najboljše tri ekipe pred 27. krogom ločili le dve točki. V nedeljo je pozornost usmerjena v Manchester, kjer se v lokalnem derbiju na Etihadu merita drugi City in United (16.30). Za izid prvega polčasa 0:1 je že v osmi minuti zadel Marcus Rashford. Vodilni Liverpool je v soboto z 1:0 premagal Nottingham, potem ko je v deveti minuti sodnikovega dodatka za tri točke zabil Darwin Nuñez. Tretji Arsenal bo v zadnji tekmi kroga igral v ponedeljek pri zadnjem Sheffield Unitedu.
Šport > NogometSNPortal.sipred 49 minutami
V 24. krogu francoske Ligue 1 je drugouvrščeni Brest gostil Le Havre, ki ga vodi slovenski strateg Luka Elsner. Domača zasedba se je veselila zmage z 1:0. V prvem polčasu so gledalci videli le en zadetek. Domači so povedli v 34. minuti, ko je bil najbolj natančen Pierre Lees-Melou. Gostje so po prvem polčasu zaostajali … The post Le Havre nemočen proti senzaciji sezone appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSiol.netpred 52 minutami
Zmaga za Milan, Udinese pa spet remiziral
Nogometaši Lazia, ki še vztrajajo v boju za evropsko krono in jih v torek čaka zahtevno gostovanje v Münchnu, so v uvodni tekmi 27. kroga serie A pričakali AC Milan in izgubili z 0:1. ''Slovenski'' Udinese, kralj remijev na Apeninskem polotoku, je tudi s Salernitano igral neodločeno (1:1), kar je njegov že 15 remi. V nedeljskem derbiju bo Juventus gostoval pri Napoliju. Vodilni Inter, ki je v izjemni strelski formi, pa bo v sklepnem dejanju kroga v ponedeljek pričakal na San Siru Genoo.
Šport > NogometSiol.netpred 1 uro in 2 minutama
Poraz Nafte, prve štiri ekipe v petih točkah
Druga slovenska nogometna liga se po prvem spomladanskem krogu zapleta. Izgubila je namreč vodilna Nafta. S 3:1 jo je premagala Gorica. Dva gola je dal Luka Baruca. Po porazu na zadnji tekmi jeseni so Beltinci pomlad odprli zmago z 2:1 nad Tolminom (oba gola je dal Denis Leban) in imajo zdaj na vrhu 39 točk tako kot Nafta. Tretje Primorje zaostaja za tri točke, četrta Gorica pa za pet.
Šport > NogometNogomaniapred 1 uro in 2 minutama
Zimska okrepitev Rogaško drži v igri za morebitni obstanek v Prvi ligi, danes je bil 25-letni napadalec vpleten pri dveh golih ob zmagi nad Koprom.
Olimpijo rešil Ratnik, Maribor blestel, Rogaški skalp Kopra
V 24. krogu 1. SNL Koper je v nedeljo Rogaška prvič premagala Koper, po preobratu z 2:1. Zdaj igrata še Radomlje inBravo (17.30). Običajno je največ pozornosti deležen večni derbi. To sezono, ko se z naslovom spogledujejo Celjani, je drugače. Najverjetneje edini zasledovalec, ki jim še lahko prekriža načrte, je Olimpija. Če bi v soboto premagala Celjane, bi zaostanek znižala na štiri točke. A se je končalo z remijem 1:1. Še bolje spomladi igra Maribor, a ima tudi po zmagi s 3:0 nad Domžalami visokih 16 točk zaostanka. Že v petek sta se udarila Aluminij in Mura (2:0).
Šport > NogometSiol.netpred 1 uro in 4 minutami
V Monaku brez ognjemeta, Elsner s četrtim porazom v nizu
Že uvodni spopad v 24. krogu francoskega prvenstva je postregel z derbijem, saj je vodilni PSG v petek zvečer gostoval na stadionu Louis II pri tretjem Monacu. Na prvi tekmi v sezoni so Parižani na domači zelenici slavili s 5:2, tokrat takšnega ognjemeta ni bilo, tekma se je končala brez zadetkov. Ekipi na lestvici še naprej loči dvanajst točk.
Šport > NogometNogomaniapred 1 uro in 10 minutami
Hajduk je v teh dneh tudi uradno presegel magično mejo 100.000 vpisanih članov.
Šport > NogometNogomaniapred 1 uro in 18 minutami
Brazilski superzvezdnik Neymar je namignil na to, da bi rad pred koncem kariere še enkrat delil slačilnico z Lionelom Messijem.
Šport > NogometSNPortal.sipred 1 uro in 55 minutami
V 26. krogu švicarske Superlige je Luzern gostil Lugano, ki je na zadnji tekmi v četrtfinalu švicarskega pokala premagal Basel. S to zmago so si Žan Celar in soigralci zagotovili napredovanje v polfinale, kjer jih čaka moštvo Sion. Lugano je na današnji tekmi prišel do zmage z 1:0. Žan Celar, ki je v zadnjem obdobju … The post Lugano zmagal na tretji zaporedni tekmi appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSiol.netpred 2 urama in 2 minutama
Real po remiju "znorel", kakšen bo odgovor zasledovalcev?
Vodilni Real Madrid je v soboto gostoval na Mestalli v Valencii. Po pol ure je že zaostajal z 0:2, še pred prvim polčasom je Vinicus Junior znižal zaostanek, v drugem polčasu pa je Brazilec poskrbel še za izenačenje in Madridu rešil točko. Najbližji zasledovalci Reala bodo na delu v nedeljo. Girona je pri Mallorci, ki si je v torek zagotovila nastop v pokalnem finalu. Barcelona gostuje v Bilbau, kjer je Atletico v četrtek doživel pokalni poraz (0:3). Jan Oblak je s soigralci na Metropolitanu pričakal Betis.
Šport > NogometSNPortal.sipred 2 urama in 58 minutami
Odigrana je bila prva nedeljska tekma v 2. SNL. Ob 13:00 sta se pomerili zasedbi Nafte in Gorice. Novogoričani so tekmo zmagali s kar 3:1. Primorci so domov odnesli pomembne tri točke. Za vodstvo Gorice je v 23. minuti zadel Luka Baruca, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko. S tem zadetkom je postavil končni izid prvega … The post Velike tri točke Gorice proti vodilni ekipi prvenstva appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometEkipa24pred 4 urami in 30 minutami
Na tekmi z Realom se je grozljivo poškodoval, znane prve informacije! Čaka ga zelo dolg počitek ...
Francoski nogometaš Mouctar Diakhaby si je na sobotni tekmi proti Realu iz Madrida (2:2) izpahnil koleno, je na spletni strani sporočil njegov klub Valencia. Španska Marca pa je ob tem zapisala, da 27-letnega osrednjega branilca čaka vsaj enoletno okrevanje. Več na Ekipa24.si
Šport > NogometEkipa24pred 4 urami in 45 minutami
Ste jo videli? Kaj je trener Olimpije želel sporočiti z zanimivo izbiro majice na derbiju? (foto)
Zoran Zeljković je marsikoga presenetil z zanimivo izbiro oblačil. Več na Ekipa24.si
Šport > NogometEkipa24pred 5 urami in 12 minutami
Znane nove podrobnosti! Sodnik s tekme Valencia - Real razkril, zakaj je izključil Bellinghama! Anglež je ...