Če premagamo Dance, vam Mercator podari televizor!
Mercator je že desetletja velik podpornik naših nogometašev, tokrat pa nagrajuje tudi navijače.
ŠportEkipa24pred 13 dnevi
Klobuk dol! Kar je Minnesota naredila Dallasu po hudem boju, morate videti! (foto)
Finale zahodne konference je končano, v velikem finalu lige NBA se bosta pomerila Dallas in Boston. Več na Ekipa24.si
Solze v očeh! Prva reakcija Dončića in Irvinga po uvrstitvi v veliki finale je neprecenljiva! (video)
Luka Dončić in Kyrie Irving sta Dallas popeljala do velike zmage nad Minnesoto in do finala lige NBA. Več na Ekipa24.si
Kakšen kralj! Američani niso mogli verjeti, kaj je Dončić delal s pokalom za MVP finala zahoda! (video)
Luka Dončić je bil pričakovano in zasluženo izbran za MVP finala zahodne konference. Več na Ekipa24.si
Luuuukaaaaa!!! S to noro trojko s sredine igrišča je utišal celotno dvorano, to je košarkarska poezija! (video)
Luka Dončić je Minnesoto pokopal že v prvi četrtini tekme. Več na Ekipa24.si

četrtek, 30. maj

Šport > NogometEkipa24pred 14 dnevi
Znana postava Dancev za Euro!
Danski selektor Kasper Hjulmand je izbral 26 igralcev za Euro. Več na Ekipa24.si
ŠportEkipa24pred 14 dnevi
Neži Klančar uspela generalka pred EP
Plavalka ljubljanske Olimpije Neža Klančar je na mitingu Mare Nostrum v Barceloni osvojila stopničke tudi na 50 m prosto. S 24,83 je dosegla napovedan cilj in plavala pod 25 sekundami, lasten državni rekord pa je zgrešila za 13 stotink sekunde. Več na Ekipa24.si
Đoković in Zverev zanesljivo med najboljših 32
Na teniškem turnirju v Parizu, ki ga še vedno ovira dež, zato so morali kar nekaj dvobojev prekiniti, favoriti še naprej uspešno opravljajo svoje naloge. Tako je prvi nosilec Srb Novak Đoković v drugem krogu gladko premagal Španca Roberta Carballesa in zabeležil svojo 368. zmago na turnirjih za grand slam. Več na Ekipa24.si
'Igral sem katastrofalno!' Darko Jorgić napoveduje spremembe!
Najboljši slovenski namiznoteniški igralec Darko Jorgić je turnir prvakov v kitajskem Chongqingu z nagradnim skladom 800.000 ameriških dolarjev končal že v prvem krogu. Tokrat 18. igralca sveta ni premagal Kitajec, ampak Francoz Alexis Lebrun, ki je na svetovni lestvici 11 mest slabši. Francoz je bil boljši s 3:1. Več na Ekipa24.si
ACH Volley pripeljal okrepitvi, tudi reprezentanta!
Potem ko so podaljšali sodelovanje s trenerjem Matjažem Hafnerjem, so se pri slovenskem odbojkarskem prvaku ACH Volleyju lotili osvežitve ekipe. Več na Ekipa24.si
So dnevi Rožmanu pri Sarajevu šteti? Ga bo nasledil tale Slovenec?
Zdi se, da se pri Sarajevu obeta menjava na klopi. Več na Ekipa24.si
Je to res? Benjamin Šeško bi rad prestopil tja? Če drži, potem bo tole njegov naslednji klub!
Odlični slovenski napadalec je tarča številnih klubov. Več na Ekipa24.si
Znana sestava prve lige za sezono 2024/25! Med elito tudi ...
Izvršni odbor je današnji seji sprejel način izpadanja in popolnjevanja članskih lig za tekmovalno sezono 2024/25. Več na Ekipa24.si
Selektor zadovoljen z žrebom: 'Ni izgovorov, gremo po uvrstitev na EP¨'
Slovenska futsal reprezentanca je na današnjem žrebu v Nyonu na sedežu krovne zveze Uefe dobila tekmece glavnega dela kvalifikacij za prihajajoče evropsko prvenstvo. Slovenija bo igrala v skupini 4, ob njej pa še Madžarska, Črna gora in Norveška. Kvalifikacije se bodo začele decembra. Več na Ekipa24.si
Razlika med številkama 3 in 131?
Mentalna stabilnost. Agresivnost. Napadalnost. Odločnost v ključnih trenutkih. Samozavest. Izkušnje iz mnogih težkih dvobojev. Ni iskanja opravičil. Začetni udarec. Prepričanost o uspehu. Rojena in vzgojena za zmagovalko. Več na Ekipa24.si
Ljudski vrt zapustilo pet nogometašev, kaj pa prihodi? Športni direktor Maribora odgovarja ...