Bakti Balázs predstavlja naslednji odhod iz vrst lendavske Nafte. Po zelo solidni polsezoni si je Madžar utrl pot v hrvaško prvo ligo, okrepil bo vrste Osijeka. Enaindvajsetletni napadalno usmerjeni vezist se je v Lendavo preselil med zimskim prestopnim rokom iz ZTE-ja. V dresu Nafte je v uspešnem naskoku na prvo ligo zbral 15 nastopov v … The post Balázs iz Nafte v Osijek appeared first on Slovenski nogometni portal .