Piše: S. K. (Nova24tv) Čeprav letos praznujemo 35-letnico samostojnosti Slovenije, smo še vedno priča prizorom, ko se na slovesnih prireditvah, kjer se obeležujejo dosežki slovenskih obrambnih sil med osamosvojitveno vojno, brez zavor pojavlja simbol agresorske vojske – rdeča zvezda. Nič drugače ni bilo v nedeljo na Medvedjeku, kjer je zbrane nagovorila predsednica republike Nataša Pirc […] The post Na Medvedjeku poklon osamosvojitvi, ni pa šlo brez rdeče zvezde appeared first on Demokracija .