Piše: Spletni časopis Predsednik Območnega odbora Združenja za vrednote slovenske osamosvojitve (VSO) Zgornje Posočje in veteran vojne za Slovenijo, Janko Volarič, je v javnem pismu izrazil ostro ogorčenje in globoko razočaranje nad organizacijo letošnje osrednje državne proslave ob dnevu državnosti. Povod za protest je ponovna odločitev, da bodo na slovesnosti prisotni praporščaki s simbolom rdeče zvezde. […] The post Protest zaradi sodelovanja praporščakov s simbolom rdeče zvezde na državni proslavi ob dnevu državnosti: Tvegali smo življenja za slovensko državo in ne rdečo zvezdo appeared first on Demokracija .