Tema: Osolin v Kranjski Gori do zmage na državnem prvenstvu v spustu

Na državnem prvenstvu v spustu z gorskimi kolesi v Kranjski Gori se je naslova slovenskega prvaka v kategoriji do 19 let v nedeljo razveselil Matej Osolin, njegov uspeh je z bronom dopolnil Maj Babačič. Gabriel Nosan je bil 9. med tekmovalci do 17 let, med 11. in 13. mestom so se zvrstili Tristan Petrušić, Aljaž Šav in […] The post Matej Osolin do zmage na državnem prvenstvu v spustu appeared first on modre novice .
Na državnem prvenstvu v spustu z gorskimi kolesi v Kranjski Gori se je naslova slovenskega prvaka v kategoriji do 19 let v nedeljo razveselil Matej Osolin, njegov uspeh je z bronom dopolnil Maj Babačič. Gabriel Nosan je bil 9. med tekmovalci do 17 let, med 11. in 13. mestom so se zvrstili Tristan Petrušić, Aljaž […] The post Osolin v Kranjski Gori do zmage na državnem prvenstvu v spustu appeared first on modre novice .