Tema: Prado svetovni prvak

Švicar Jeremy Seewer je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v italijanski Maggiori. V elitnem razredu MXGP je slovenski dirkač Tim Gajser končal na petem mestu, potem ko je bil deveti v prvi in drugi v drugi vožnji. Španec Jorge Prado...
Slika članka
Gajser deveti v prvi vožnji Maggiore, Prado že svetovni prvak
Motokrosisti v svetovnem prvenstvu so danes na predzadnji postaji sezone v italijanski Maggiori. V prvi vožnji elitnega razreda MXGP je svetovni prvak iz sezone 2022 Tim Gajser osvojil deveto mesto. Z zmago pa je Španec Jorge Prado že potrdil naslov...
ŠportEkipa24pred 313 dnevi
V Maggiori Prado že svetovni prvak, Gajser peti
Švicar Jeremy Seewer je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v italijanski Maggiori. V elitnem razredu MXGP je slovenski dirkač Tim Gajser končal na petem mestu, potem ko je bil deveti v drugi in drugi v drugi vožnji. Španec Jorge Prado pa je že z zmago v prvi vožnji potrdil naslov prvaka za sezono 2023. Več na Ekipa24.si