Letos obeležujemo 20 let delovanja Dnevnega centra za brezdomce v Ljubljani, ki deluje pod okriljem Društva prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote. Jubilej smo praznovali skupaj z brezdomci in prostovoljci. Ob pesmih, fotografijah ter osebnih pričevanjih smo obujali spomine in se veselili vsega, kar smo v dvajsetih letih skupaj zgradili. Dnevni center je bil do zadnjega kotička poln udeležencev, ki so bili ganjeni in ponosni na prehojeno pot.